Služby

Kromě zajištění kvalitní hudební zábavy poskytujeme ještě následující komplexní služby:

Svatební program

S organizováním programu na svatby máme bohaté zkušenosti. Víme, že každý má jiný vkus, a proto jsme schopni vyjít vstříc vašim požadavkům a poskytnout služby přímo na míru. Budete-li chtít pro tento výjimečný den zajistit doprovodný program , či kompletní organizaci anebo se jen poradit , jsme tu pro vás.
Pokud nenalézáte v této nabídce přesně to, co by vám vyhovovalo, neváhejte a zavolejte, nebo napište. V naší prezentaci máme pro přehlednost uveden pouze výběr z vlastních kapel, umělců a služeb.

Párty na parníku

Plánujete akci na parníku? Pak jste tady správně, spolupracujeme s několika výletními loděmi na Vltavě a pořádáme zábavy nejrůznějšího druhu- od narozeninových párty , jak pro děti tak pro dospělé, firemní akce, rauty, či jen výlety s hudbou i bez.. Pro vaši akci zajistíme nejvhodnější loď, navrhneme program přímo na míru a celý jej budeme decentně řídit na místě tak, abyste se jen dobře bavili a nemuseli se o nic starat.

Hudební program pro hotely a restaurace

Další oblast , ve které máme zkušenosti. V letech 2009 a 2010 jsme zajišťovali hudební program v několika velkých hotelech v Praze: sólové pianisty, kapely, dua tria..různých žánrů podle stylového zaměření hotelu. Rádi se postaráme o program ve vaší restauraci či hotelu přesně podle vašich požadavků. Při dlouhodobé spolupráci poskytujeme výrazné slevy !

Půjčování hudebních nástrojů

Pořádáte koncert či jinou hudební produkci kapely, která je z daleka a doprava nástrojů tudíž komplikovaná? Pak jsme tu právě pro vás! Zabýváme se půjčováním hudebních nástrojů právě pro tyto příležitosti (převážně v oblasti jazzové hudby), tj. nástrojů obtížně přepravitelných jako např. - kontrabas, klávesy, bicí souprava…

Ozvučení

Nabízíme vám kvalitní ozvučení, světla, podia... Nezáleží na tom, zda pořádáte velký koncert, firemní party, konferenci, svatbu nebo například oslavu narozenin pro pár přátel. Vždy pečlivě vybíráme aparaturu podle účelu tak, abyste neplatili zbytečně za to, co nevyužijete.
Kvalitní ozvučení, podia, světla si u nás můžete objednat i v případě, že si nepozvete umělce či kapelu z naší nabídky.

Catering

Za dobu existence firmy Basskid Production s.r.o. jsme již spolupracovali s mnoha cateringovými společnostmi, takže máme přehled a využíváme služeb jen těch nejlepších. Dokážeme vám poradit s výběrem místa, s citem vybrat menu na vaší akci a optimalizovat rozpočet k vaší plné spokojenosti.

Doprava

Pro kapely ale například i pro cestovní kanceláře nabízíme pronájem vozu Ford Transit s řidičem. Osmimístný dlouhý model, klimatizace rozvedená i dozadu. Pohodlně odveze vás i vaše klienty po ČR i celé Evropě.

s využitím Drupalu vytvořilo Studio nápadů © 2010 Basskid production s.r.o. správa